Dnia 1 czerwca hucznie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia spędziliśmy czas na pikniku szkolnym. Nie zabrakło dobrej zabawy, gier i miłego towarzystwa. Każdy znalazł coś dla siebie. Przy muzyce skocznej i relaksacyjnej można było potańczyć i poleżakować. Apetyt sprzyjał wszystkim na świeżym powietrzu, ale o to zadbała Dyrekcja szkoły i sponsorzy z zaprzyjaźnionych firm na codzień zaopatrujący stołówkę szkolną. Zaproszono wszystkich na gorącą zupę, pieczone kiełbaski i zimne lody.
Słoneczny dzień minął nam wesoło, szybko i z humorem.


