Klasa 3a w ramach realizowanego Koła Teatralnego przygotowała przedstawienie „Dzień Ziemi”. Celem przedstawienia było zwrócenie uwagi uczniów na pogarszający się stan środowiska przyrodniczego Ziemi, dostrzeganie pozytywnego i negatywnego wpływu człowieka na przyrodę, zachęcenie do współdziałania na rzecz naszej planety poprzez codzienne proekologiczne czynności oraz kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody.
Uczniowie pokonali tremę i pięknie zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności przed kolegami i koleżankami klas 1-3. Wyszło pięknie!


