12 czerwca dzieci z grupy „Pszczółki” i „Motylki” wybrały się na wycieczkę do Zagrody „Królisiowe Love” do Zabiela. Wyjazd był dla najmłodszych przedszkolaków wspaniałym i pełnym atrakcji dniem. Już sama podróż autobusem sprawiła wszystkim dużo radości i wprowadziła uczestników w świetny nastrój. Po przyjeździe na miejsce, wszyscy zostali ciepło i serdecznie przywitani przez gospodarzy.
Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzenie chatki Baby Jagi, w której czekały na wszystkich ciekawe atrakcje. Odbyły się warsztaty zoologiczne, podczas których dzieci poznały zwierzątka i ich zwyczaje tj. króliczki, świnki morskie, jeża pigmejskiego białego, żółwia. Mieli możliwość obserwowania zwierząt z bliska, a także mogli je pogłaskać i nakarmić. Następnie wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali owce, baranki, lamy, osły, kucyki, kury ozdobne. Spotkanie ze zwierzętami sprawiło dzieciom ogromną radość i dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.
Podczas pobytu na farmie nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę. Najmłodsi chętnie korzystali z placu zabaw, gdzie mogli aktywnie spędzić czas razem z rówieśnikami. Dzieci grały w gry, skakały na trampolinie, huśtały się na hamakach i huśtawkach, wspinały się na ściankę wspinaczkową. Wiele emocji wzbudziło także ognisko, przy którym wszyscy mogli odpocząć, porozmawiać i miło spędzić czas w przyjaznej i sielskiej atmosferze. Na dzieci czekała również słodka niespodzianka: czekoladowa fontanna z owocami oraz lemoniada i popcorn.
Wycieczka była bardzo udana, a dzieci wróciły szczęśliwe, uśmiechnięte i pełne pozytywnych wspomnień. Wszystkim bardzo podobał się pobyt w Zagrodzie „Królisiowe Love” i z pewnością na długo pozostanie w pamięci.


