Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół w Czerśli

Wycieczka VIII klasy do Lublina

Utworzono dnia 02.05.2026

28 kwietnia klasa VIII uczestniczyła w wycieczce krajoznawczo-integracyjnej do Lublina. Wyjazd był bardzo ciekawy i dostarczył nam wielu atrakcji.

Najpierw zwiedzaliśmy Stare Miasto, gdzie zobaczyliśmy między innymi Zamek Lubelski oraz Krakowskie Przedmieście. Poznaliśmy trochę historii miasta i mogliśmy podziwiać piękne zabytki oraz wyjątkową atmosferę Lublina. Następnie odwiedziliśmy Plac Litewski, który jest jednym z najbardziej znanych miejsc w mieście.

Po części krajoznawczej przyszedł czas na integrację i rozrywkę. Udaliśmy się do CARTMAX – krytego toru kartingowego, gdzie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności jazdy gokartami. Kolejną atrakcją był Escape Room, w którym wspólnie rozwiązywaliśmy zagadki i wykonywaliśmy zadania wymagające współpracy.

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wróciliśmy w dobrych humorach i z wieloma miłymi wspomnieniami.

Wycieczka VIII klasy do Lublina

Utworzono dnia 02.05.2026, 21:17

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 229

W poprzednim tygodniu: 223

W tym miesiącu: 830

W poprzednim miesiącu: 683

Wszystkich: 4870

Zegar