W dniu 22.05.2026 r. drużyna Zespołu Szkół w Czerśli - Orły z Czerśli pod opieką trenera Lidii Mikos wzięły udział w XXVI edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", uznawanego za największe zawody piłkarskie dla dzieci w Polsce.
Orły z Czerśli w kwietniowych rozgrywkach regionalnych w Łukowie pokonały wszystkich rywali i awansowały do Finałów Wojewódzkich. Rozgrywki etapu wojewódzkiego, odbyły się na obiektach MOSiR w Lubartowie.
Najlepsze drużyny z całego województwa lubelskiego, rywalizowały o miano mistrzów regionu i przepustkę do wielkiego finału w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły wspaniale reprezentowali powiat łukowski. Orły z Czerśli wyszły z grupy i dotarły do ćwierćfinałów.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę, zaangażowanie i wspaniałe reprezentowanie powiatu łukowskiego.
Ogromne podziękowania dla Rodziców naszych piłkarzy, pana Henryka Pałuckiego, pana Pawła Gruli oraz pani Natalii Zarzyckiej za wsparcie i zaangażowanie w przygotowaniu.


