16 czerwca 2026 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim odbył się jubileusz X rocznicy nadania imienia tej placówce.
Nasz poczet sztandarowy w składzie– Kaja Domańska, Lilianna Kuryła i Maciej Kosiński uczniowie klasy VIII, godnie reprezentował naszą szkołę na tej uroczystości.
Udział w tym wydarzeniu był dla naszych uczniów zaszczytem oraz wspaniałą okazją do budowania relacji międzyszkolnych i kultywowania ważnych tradycji. Z dumą prezentowaliśmy nasz sztandar, oddając szacunek wartościom, które łączą nasze szkoły. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy tak wspaniałej uroczystości.


