Drodzy Uczniowie, Rodzice!
W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego prosimy o uregulowanie wszelkich zobowiązań wobec biblioteki szkolnej oraz zwrot wszystkich wypożyczonych książek.
- Książki wypożyczone z biblioteki szkolnej (lektury, literatura dziecięca i młodzieżowa) należy zwrócić do 15 czerwca (poniedziałek)
- Podręczniki należy zwrócić do 19 czerwca (piątek)
Zasady zwrotu wypożyczonych podręczników :
- Zwrot podręczników następuje w kompletach przygotowanych przez klasę i sprawdzonych przez wychowawcę. Podręczniki należy zwracać bezpośrednio do wychowawców klas.
- Wychowawcy przekazują podręczniki do biblioteki szkolnej, ułożone wg przedmiotów i uporządkowane wg numerów.
Bibliotekarze
Magdalena Witkowska
Edyta Bany


